(067) 480-71-38

(050) 315-38-10

(04637) 4-25-93

для довідок:

До відома громадян

Відповідно до розділу 11  Інструкції про порядок проведення технічної  інвентаризації об’єктів нерухомості (затверджена Наказом Держбуду від 24.05.2001 р. № 127)...

Детальніше

Новини законодавства

Зміни внесені до Житлового Кодексу України. Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов...

Детальніше

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника підприємства

 

Додаток
до рішення дев'ятої сесії
обласної ради сьомого скликання
17 травня 2017 року № 37 - 9/VII

 ТИПОВА ФОРМА КОНТРАКТУ
з керівником комунального підприємства Чернігівської обласної ради


4. ОПЛАТА ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЕРІВНИКА

4.1. За виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, Керівнику встановлюється посадовий оклад, що виплачується за фактично відпрацьований час за рахунок частки доходу Підприємства, одержаного в результаті його господарської діяльності;

4.2. Крім того, за погодженням із Органом управління за рахунок чистого прибутку (фонду
споживання Підприємства) Керівнику можуть одноразово виплачуватися:

4.2.1. грошова винагорода за підсумками роботи за квартал у розмірі до трьох місячних посадових окладів залежно від результатів виробничогосподарської діяльності Підприємства, на підставі поданого звіту;

4.2.2. грошова винагорода до професійного свята та державних свят (День Конституції та День Незалежності) у розмірі до 50% посадового окладу.

4.2.3. грошова допомога у розмірі до трьох посадових окладів у разі виходу Керівника на пенсію за наявності фінансової можливості. Сума виплат, передбачених пунктом 4.2. цього контракту, не може перевищувати 50% наявного фонду споживання на день виплати.

4.3. Керівнику надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю двадцять чотири календарних дні та щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю сім календарних днів за ненормований робочий день. Оплата відпустки проводиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Одночасно з наданням відпустки Керівнику надається матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі його середньомісячного заробітку за рахунок частки доходу Підприємства (яка включена в собівартість) один раз на рік. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо) за погодженням із Органом управління. 

4.4. Грошова винагорода за підсумками роботи за квартал не виплачується у разі погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, порушення трудової дисципліни, а також за наявності обґрунтованих скарг на низьку якість щодо виконаних робіт та наданих послуг, при допущенні травматизму на Підприємстві. 

4.5. Керівнику забороняється самостійно нараховувати та виплачувати собі додаткові виплати, які не передбачені цим контрактом.

 

 

Додаток
до рішення одинадцятої сесії 
обласної ради сьомого скликання
7грудня 2017 року № 49 - 11/VII

 ЗМІНИ
та доповнення до типової форми контракту з керівником комунального підприємства Чернігівської обласної ради

1) Пункт 6.3 типової форми контракту доповнити підпунктом 6.3.3. такого змісту:
«6.3.3.у зв’язку з припиненням повноважень Керівника, на підставі рішення Засновника Підприємства;»

2) Доповнити Типову форму контракту пунктом 6.8. такого змісту:
«6.8. У разі припинення контракту у зв’язку із припиненням повноважень Керівника, на підставі рішення Засновника Підприємства, Керівнику виплачується компенсація в розмірі середньої заробітної плати за шість місяців.».

Начальник управління комунального майна
обласної ради   

А.Ю. Бунін

Для довідок

  • (04637) 4-25-93
  • (050) 315-38-10
  • (067) 480-71-38